Megoldott

Sérült közl. tábla

Kérem a Közút értesítését a tábla javítása/cseréje céljából.
Erősen megdőlt, deformálódott az oszlop rész.
https://www.google.com/maps/@47.4652542,19.072872,3a,75y,269.49h,83.18t/data=!3m6!1e1!3m4!1sNQsGqmMmIuOtfVu47WBjlQ!2e0!7i13312!8i6656
Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Kvassay Jenő út 3

Hozzászólások

  • Csanádi György lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tamás Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Táblát kicserélték, megoldva. Köszi
  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Tamás Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére