Megoldott

Billegő aknafedél

FRISSÍTÉS: 2022.05.02.
Bejelentő jelzése:
"Megint (vagy még mindig) nagyon hangosan billeg… Remélem hamar lesz rá valamilyen megoldás!"

-------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.02.25
AH NET válasza:
"A problémát ideiglenesen elhárítottuk. (ismét)
Keressük a végleges (költséghatékony) megoldást."

-------------------
Októberben már egyszer megoldották, sajnos pár napja újra jelentkezett a probléma. A II. kerületben a Csalogány utca és Kapás utca sarkon, a bicikli üzletnél billeg egy szerelő akna fedele. Nagyon hangos ha valaki rálép és borzasztóan zavaró. Mi az út túloldalán lakunk és éjjel nappal ezt hallgatjuk.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Csalogány u. 23-33

Hozzászólások

  • B. Anna lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A helyszín vizsgálatakor megállapítottuk, hogy a billegés fennáll.
    A keret részleges süllyedése okozhatja a problémát, ami alig észrevehető.
    A keret kitisztítása után sem sike
    ...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Antenna Hungária Net

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Októberben már egyszer megoldották, sajnos pár napja újra jelentkezett a probléma. A II. kerületben a Csalogány utca és Kapás utca sarkon, a bicikli üzletnél billeg egy szerelő akna fedele. Nagyon hangos ha valaki rálép és borzasztóan zavaró. Mi az út túloldalán lakunk és éjjel nappal ezt hallgatjuk."-ról "FRISSÍTÉS...

  • Sz Fanni hozzászólt a bejelentéshez.

    Megint (vagy még mindig) nagyon hangosan billeg… Remélem hamar lesz rá valamilyen megoldás!
  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    A problémát ideiglenesen elhárítottuk. (ismét)
    Keressük a végleges (költséghatékony) megoldást.

    Tisztelettel,
    Molnár Tibor
    [Leírás: Leírás: Z:\_Közmű egyeztetés\AH20logo_1.jp
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Antenna Hungária Net

  • Sz Fanni bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányos fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sweidan Omar
    Illetékes: Magyar Telekom
    Margit Körút (II. kerület)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Nyitott elektromos szekrény

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Szilágyi Erzsébet fasor (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Balesetveszélyes közmű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Vodafone
    Margit híd, budai hídfő H (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére