Megerősítésre vár

Hiányzó és rossz állapotú utcanèvtábla

Anonim Járókelő

Kérem cseréljék és pótolják az utcanévtáblákat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Őrtorony u. 2

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Megkeresésével kapcsolatban tájékoztatni szeretném, hogy meg fogjuk vizsgálni az ügyet és szükség szerint a következő rendelésben szerepeltetni fogjuk a kért táblát vagy táblákat.
    ...
  • Járókelő Adrián elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Adrián megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    se járda,se tábla,se fekvőrendőr

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Zsófia utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    6
    Megoldásra vár
    6

    megtévesztő utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Remetehegyi út (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére