Megerősítésre vár

Fákat kérnénk az üres helyekre

Kérem ültessenek fákat az üres fahelyekre, 2 üres a 3. ban vadon kinőt egy mirigyes bálványfa, kérem vágják ki és ültessenek helyébe egy hosszú életű értékes fát. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Szerémi sor 3

Hozzászólások

  • Open Eye visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    ________________________________
    Feladó: admin@smart11.ujbuda.hu
    Elküldve: 2022. március 11., péntek 13:50
    Címzett: varosuzo_dl
    Tárgy: Message from Varosuzemeltetesi_4
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Önkormányzata

  • Open Eye bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kitakart utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XI. kerület Újbuda Önkormányzata
    Pajkos utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére