Megoldott

Leszakadt elektromos (telefon?) kapcsolószekrény

A szekény ajtaja leszakadva. A kapcsolók hozzáférhetôek.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Bartók Béla út 61

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a jelzést! A javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Vágó Miklós bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    beszakadó aknafedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Magyar Telekom
    Alsóhegy utca (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére