Megoldott

Elhullott madarak középfeszültségű vezeték miatt

Anonim Járókelő

A Budapest 17. kerületi Debercsény-Csongrád utca sarkán lévő középfeszültségű vezeték tartó oszlopnál időről időre elhullott madártetemet vélnek felfedezni az itt lakók.
Többek elmondása szerint ez rendszeres. Amikor a madarat megrázza az áram, azt egy hangos csattanás is kíséri, melyet még a közelben lévő házban is lehet hallani, melyet egy ott lakó mesélt.
Szükséges lenne egy olyan eszköz felszerelése, amely meg tudná védeni a madarakat a középfeszültségű áram halálos ütésétől.

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Csongrád u. 34

Hozzászólások

  • Für Evelin hozzászólt a bejelentéshez.

    :)
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Evelin!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizto...
  • Für Evelin hozzászólt a bejelentéshez.

    Múlt héten elkészült, ellátták madárvédelemmel az említett oszlop problémás részeit!
    Köszönjük szépen - a madarak nevében is! :)
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • E.ON válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/113246/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100051650453

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésüket köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A
    ...
  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Nagyon sok helyen probléma ez sajnos. :(
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Sz-S Noémi elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sercegés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Tárogató út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beszakadt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Venyige utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Elektromos doboz

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Oláh Viktória
    Illetékes: E.ON
    Csillagszem utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére