Megoldatlan

Nem működő kijelző a légszennyezettségmérőnél

FRISSÍTÉS 2022.03.09.:
Köszönöm válaszukat! Amennyiben elavultnak találják a megjelenítés műszaki megoldását, kérem, valósítsák meg a fejlesztést, és tájékoztassanak annak várható időpontjáról! Amennyiben az elavult műszaki megoldással továbbra is biztosítható lenne a megjelenítés, kérem, üzemeljék be a kijelzőt a jelenlegi technikát használva! Előre is köszönöm!
----------------------------------------

Tisztelt Pest Megyei Kormányhivatal!

Kérem, helyezzék ismét üzembe a Kosztolányi Dezső téri OLM-állomás adatait kijelző monitort. A http://levegominoseg.hu/automata weboldal szerint az állomást Önök üzemeltetik.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Kosztolányi Dezső tér 7

Hozzászólások

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Egyéb szervezet"-ról "PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek, adjátok meg illetékesként az 'Egyéb' helyett a 'PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály'-t! Köszönöm!
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek, adjátok meg illetékesként az 'Egyéb' helyett a 'PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály'-t! Köszönöm!
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérlek, adjátok meg illetékesként az 'Egyéb' helyett a 'PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály'-t! Köszönöm!
  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Pest Megyei Kormányhivatal

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Továbbra sem működik.
  • Gyöngyösi Máté visszajelzésére vár.

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm a választ! Akkor várunk, hogy legyen pénz megcsinálni.
  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Levélíró!

    Tájékoztatom, hogy 2022. május 2-től 4-ig szabadságon tartózkodom, távollétemben helyettesítésemet dr. Fehér Edina igazgató asszony látja el.
    Kérem, hogy levelét a foigazgatoititka...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: Pest megyei Kormányhivatal

  • PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Azóta sem kaptam választ a saját emailcímemre sem, úgyhogy ismét felhívtam őket. H. Gézát sajnos nem tudták kapcsolni, mert épp értekezleten volt, de visszahívást ígértek.
  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel nem érkezett válasz, felhívtam a kormányhivatalt, hogy mi a helyzet. Utánakérdeznek az ügy felelősénél, H. Gézánál, és megírják emailben.
  • Kövér Blanka elküldte az ügyet az illetékesnek: Pest Megyei Kormányhivatal

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Pest Megyei Kormányhivatal! Kérem, helyezzék ismét üzembe a Kosztolányi Dezső téri OLM-állomás adatait kijelző monitort. A http://levegominoseg.hu/automata weboldal szerint az állomást Önök üzemeltetik."-ról "FRISSÍTÉS 2022.03.09.: Köszönöm válaszukat! Amennyiben elavultnak találják a megjelenítés műsza...

  • Gyöngyösi Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm válaszukat! Amennyiben elavultnak találják a megjelenítés műszaki megoldását, kérem, valósítsák meg a fejlesztést, és tájékoztassanak annak várható időpontjáról! Amennyiben az elavult műszaki...
  • PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Bejelentés megküldve a Pest megyei Kormányhivatal részére a pest@pest.gov.hu -címre.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Gyöngyösi Máté bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Nagyon mélyen besüllyedt csatornafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: FCSM Fővárosi Csatornázási Művek
    Budaörsi út (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elfogyott fedlap

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Háromszék utca (XI. kerület, Újbuda)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sérült keret

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Magyar Telekom
    Brassó út (XI. kerület, Újbuda)
  Vissza az oldal tetejére