Megoldott

Kidőlt közlekedési tábla

A VII. kerület Bajza utcai Fressnapf üzlet előtti várakozni tilos tábla ki van dőlve. Fel kellene állítani.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Bajza u. 1-9

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A tárgyi jelzőtábla helyreállítása nyilvántartásunk szerint 2022.02.18-án megtörtént.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Igazgatósá
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Tamás bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére