Megoldott

elhagyott autó

csekk gyüjtő

Probléma helyszíne
Budapest IX. kerület, Ferencváros, Sobieski János u. 37

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Szalai Tamás hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs már ott
  • Wágner Péter visszajelzésére vár.

  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Ott van még?

    Ha igen, érdemes lesz 2022-07-01-én újra bejelenteni...
  • Tóth Roland hozzászólt a bejelentéshez.

    Mehet tovább a FEV IX.-nek! ;)
  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Címzett!

    Közterület-felügyeleti Irodánk részére a 96862 hivatkozási számon továbbított bejelentésére válaszolva mellékelten megküldöm XX/947-4/2022 ügyszámú levelünket.

    Tisztelettel
    Szökrén
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet

  • Wágner Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Elhagyott, osszetort toyota

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Epreserdő utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Elhagyott Mégane

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Telepy utca (IX. kerület, Ferencváros)
  • Megoldott
    4
    Megoldott
    4

    Elhagyott jármű

    Beküldés ideje:
    Beküldte: V. Áron
    Illetékes: IX. kerület Ferencvárosi Közterület-felügyelet
    Gubacsi út (IX. kerület, Ferencváros)
  Vissza az oldal tetejére