Megoldott

Kátyú az út közepén

Tisztelt Ügykezelő!

A Zrínyi utca elején keletkezett egy nagy kátyú. Kérem ennek javítását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Reggel u. 1

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • H B L lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Gudenus László hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították! Köszönöm a közbenjárást és az intézkedést is!
  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    1/1135/1/2022/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Szeretnénk megköszönni, hogy észrevételével segíti a kerületben végzett munkánkat. A lakosság odafigyelésével, jóindulatú visszajelzéseivel tudunk közösen kialakí
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Gudenus László bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére