Megoldott

De miééért??

Egyszerűen nem tudom megérteni, hogy
- miért nincs semmilyen szabályozás arra, hogy hová helyezhetőek ki a képen is látható OSB keretek, amelyekre választási plakátokat lehet kiragasztani!
- ha mégis van ilyen szabályozás, akkor miért nem tartják be? Miért nem ellenőrzik a betartását?
- aki így, ilyen helyre kihelyezi ezeket a táblákat, az nem lát? Nem tűnik fel neki, hogy ezzel balesetveszélyes helyzetet teremt?
- minden ilyen választás alkalmával, több helyen, visszatérően előfordul ez a probléma. Nem igaz, hogy nem tudnak tanulni a korábbi évek problémás eseteiből.

Kérem, szíveskedjenek eltávolítani innen ezt a keretet, mert akadályozza a biztonságos kerékpáros közlekedést!

Probléma helyszíne
Budapest XVII. kerület, Rákosmente, Pesti út 80

Hozzászólások

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Áthelyezve.
  • Ügykezelő Járókelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    Épp most helyezték át. Azt innen nem látom, hogy hova. Remélhetőleg normális helyre. Gyors volt a megoldás, de már első kihelyezésnél is lehetett volna figyelni erre.
  • Budapest Főváros Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő !

    Ezúton tájékoztatom, hogy levelét érkeztettük az FPH_KOZP- 20748 /2022-es érkeztetőszámon és továbbítottuk a Főpolgármesteri Hivatal Városüzemeltetési Főosztálya ré
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Főváros Önkormányzata

  • Otocolobus Manul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére