Megerősítésre vár

Lekopott gyalogátkelő burkolati jel

A gyalogatkelőben az útburkolati jel a teljes keresztmetszetben szinte teljesen lekopott. Kérem az újrafestéséről mielőbb gondoskodni szíveskedjenek!

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Királyhágó tér

Hozzászólások

  • Török Vazul visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük észrevételét, a csomópont szerepel az idei évi burkolati jel felújítási programunkban. A kivitelezés pontos időpontjáról azonban nem tudunk információt adni. Kérjük tájé
    ...
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Török Vazul bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére