Megoldott

Csak a szokásos: szemét a híd alatt

FRISSÍTÉS: 2022.03.04.
Bejelentő visszajelzése:
"Ismét ott egy szemétkupac"
--------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.02.22.
FKF válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink eltávolították. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen engedély nélkül lerak, elhelyez, vagy nem a kijelölt lerakóhelyen rak le vagy helyez el, szabálysértést követ el, melynek büntetése hatósági eljárás megindulása esetén 150.000 Ft-ig terjedhet."
----------------------
A szokásos probléma a szokásos helyen: szemét a fehérvári úti vasúti híd alatt. Tényleg nem érné meg oda egy kamera?

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Park

Hozzászólások

  • S Dominik lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Újbuda Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Mellékelten küldjük a bejelentésével kapcsolatos tájékoztatásunkat.

    Üdvözlettel: Újbuda Közterület-felügyelet
  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Gyűlik a kupac megint.
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "A szokásos probléma a szokásos helyen: szemét a fehérvári úti vasúti híd alatt. Tényleg nem érné meg oda egy kamera?"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.03.04. Bejelentő visszajelzése: "Ismét ott egy szemétkupac" -------------------------- FRISSÍTÉS: 2022.02.22. FKF válasza: "Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladé...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XI. kerület Újbuda Közterület-felügyelet"-ra.

  • Gajdov Géza hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismét ott egy szemétkupac
  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy az illegálisan kihelyezett hulladékot munkatársaink eltávolították. Tájékoztatjuk továbbá, hogy aki települési hulladékot a közterületen
    ...
  • Ügykezelő Szilvia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XI. kerület Újbuda Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FKF"-ra.

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére