Megoldott

Fehér úti úthiány

Tisztel Járókelők csapat,
Kérem próbáljanak közbenjárni az alábbi probléma megoldásában. A X.-kerületi Fehér út, Őrs felé vezető oldalán konkrétan hiányzik évek óta az útburkolat felső kopórétege. Most már annyira, hogy semmilyen irányban nem lehet kikerülni. Katasztrofális a jelenlegi helyzet.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Fehér út 9

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Á. Laci lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Tihanyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Járókelők,
    Ezt a részt megcsinálták a Fehér úton.
    Köszönöm a közbenjárást.
  • Tihanyi Gábor visszajelzésére vár.

  • g g megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Rázga Ági hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha lenne valamilyen rangsorolás, akkor nagyon hamar lenne ott út. Mert ennyire kiemelt főközlekedésű útvonal ennyire szutyok állapotban szerintem egész Budapesten nincs másik. Valóban: gyakorlatilag h...
  • Tihanyi Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Tehát évekig marad, mint ahogy évek óta ott van. Ez egy rossz vicc???? A járókelőknek köszönöm a közbenjárást.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Tihanyi Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kátyú és felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Albertirsai út, Kerepesi - Fogarasi út kereszteződése (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére