Megoldott

Szeméttenger a Francia úton

FRISSÍTÉS: 2022.05.03.
Bejelentő visszajelzése:
"A terület továbbra is undorító patkánytelep. Úgy tűnik a magyar"hatóságok" azon kívül, hogy mutogatnak egymásra, semmi másra nem alkalmasak."

-----------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.02.28.
MÁV válasza:
"Tisztelt Járókelő!

Hivatkozással a 96714 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelzett probléma (hulladék) megszüntetése érdekében.

Kérjük tájékoztatásunk szíves elfogadását."

--------------------------
FRISSÍTÉS 2022.02.18.:

A Zuglói Zrt. válasza:
"A jelzett helyszín a rendelkezésünkre álló térinformatikai adatok alapján a 32304/1 helyrajzi számú „MÁV CEGLÉDI VONALA” elnevezésű ingatlan területén található, mely nem önkormányzati tulajdonú ingatlan, így a Zuglói Zrt. nem illetékes a hulladék elszállításában.

Fentiek alapján kérjük, a bejelentést továbbítsák az illetékes MÁV Zrt. részére.

Továbbá a bejelentést a Polgármesteri Hivatal Igazgatási és Hatósági Főosztálya részére továbbítottuk a lehetséges és szükséges hatósági intézkedések (ingatlantulajdonos felszólítása jogszabályi kötelezettségére) megtétele érdekében."

-----

FRISSÍTÉS 2022.02.17.:

A zuglói Önkormányzati Rendészet válasza:
"Megállapítást nyert, hogy a jármű hatósági jelzés nélkül foglalja a közterületet, ezért szélvédőjén az említett értesítést elhelyeztük. A 10 napos határidő elteltét követően a járművet
visszaellenőrizzük és amennyiben a közterületet továbbra is hatósági jelzés – és közterület-használati engedély – nélkül foglalja, elszállítással eltávolítjuk."

----

FRISSÍTÉS 2022.02.16.:

A Zuglói Zrt. válasza:
"A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet értelmében nem a Zuglói Zrt az illetékes az ügyben."

-----

Az egész Francia út tiszta szemét az elejétől a végéig.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Francia út 38

Hozzászólások

  • Járókelő László lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az Illetékes visszajelzése alapján.
  • Lazanyecz Erika visszajelzésére vár.

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a Társaságunk részére küldött 96714 sz. megkeresésben foglaltakra, jelezzük, hogy az érintett, és illegális hulladéklerakással erősen terhelt Francia úti terület kita
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Garami Marika elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS 2022.02.18.: A Zuglói Zrt. válasza: "A jelzett helyszín a rendelkezésünkre álló térinformatikai adatok alapján a 32304/1 helyrajzi számú „MÁV CEGLÉDI VONALA” elnevezésű ingatlan területén található, mely nem önkormányzati tulajdonú ingatlan, így a Zuglói Zrt. nem illetékes a hulladék elszállítás...

  • Garami Marika megváltoztatta a bejelentés illetékesét "PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • Lazanyecz Erika hozzászólt a bejelentéshez.

    A terület továbbra is undorító patkánytelep. Úgy tűnik a magyar"hatóságok" azon kívül, hogy mutogatnak egymásra, semmi másra nem alkalmasak. A MÁV pedig maga a szent tehén. Szánalmas.
  • Lazanyecz Erika visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Talán így a terület rendezése is megtörtént. De nem tudom, csak gondolom.
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő!

    Hivatkozással a 96714 sz. átiratukra, tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentést a vasúti infrastruktúrát kezelő MÁV Zrt. illetékes szervezeti egysége részére továbbítottuk, a jelzet
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ról "PVKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!

    A Zuglói Polgármesteri Hivatalba érkezett beadványára válaszul, a csatolt mellékletben küldöm a tájékoztatást.

    Üdvözlettel:

    Magyar Szilvia
    környezetvédelmi üg...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 3. Mi ez?

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés illetékesét "MÁV Zrt."-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Lukács Máté elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • Lukács Máté megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: A zuglói Önkormányzati Rendészet válasza: 2022. február 17. Megállapítást nyert, hogy a jármű hatósági jelzés nélkül foglalja a közterületet, ezért szélvédőjén az említett értesítést elhelyeztük. A 10 napos határidő elteltét követően a járművet visszaellenőrizzük és amennyiben a közterü...

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bardócz Csaba!

    Az 96714. számú bejelentésével kapcsolatban az alábbiakról tájékoztatjuk.

    A jelzett helyszín a rendelkezésünkre álló térinformatikai adatok alapján a
    32304/1 helyrajzi számú
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Hát. Úgy tűnik, ez nem egy vidám történet...
    https://www.facebook.com/726732454089379/posts/4771699312925986/
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: MÁV Zrt.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ról "MÁV Zrt."-ra.

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: A XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza 2022. február 16. A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzat Képviselő-testületének 15/2018. (VI.18.) önkormányzati rendelete a közössé...

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés leírását "Az egész Francia út tiszta szemét az elejétől a végéig."-ról "FRISSÍTÉS: A XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt. válasza 2022. február 16. A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest Főváros XIV. Kerület Zugló Önkormányzat Képviselő-t...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    És a többi szeméttel mi lesz? Jóvanazúgy?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    "jármű" XD
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    *Tisztelt Járókelő.hu!*

    A közterület-felügyeletről szóló 1999. évi LXXIII. törvény 20.§ (2)
    bekezdése értelmében a közterület-felügyelet a hatósági jelzéssel nem
    rendelkező gépjárművet jogosult elszá
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt."-ról "XIV. kerület Zuglói Önkormányzati Rendészet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük bejelentését, az alábbiakról tudom tájékoztatni:

    A főváros köztisztaságáról szóló 48/1994.(VIII.1.) Főv. Kgy. rendelet 3. §-a, valamint a Budapest Főváros XIV. Kerület
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Lazanyecz Erika bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére