Megoldott

Falfirka

A Zichy-kastély HÉV felőli oldala évtizedek(!) óta tele van firkálva. Rajtam kívül senkit nem zavar?

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, III. kerület

Hozzászólások

  • Lukács Máté lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Megoldottra lehet állítani.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Végre történik valami!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Ismételtem kérem, küldjék be, köszönöm!
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez legalább 2002 óta ott van....
  • Le Marietta hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldtük az MNV-nek
  • Le Marietta elküldte az ügyet az illetékesnek: Egyéb szervezet

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy szíveskedjenek újra elküldeni az illetékes Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt-nek. Köszönöm! Örülnék, ha véget érne az aktatologatás, és történne valami!!!
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor kérem, hogy szíveskedjenek a bejelentést a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt-nek továbbítani. Köszönöm!

    Rajtam kívül senkit nem zavar???
    Szeretettel küldöm minden illetékesnek az alábbi számot:
    h
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Korábbi válaszunknak megfelelően egyeztetéseket folytattunk az épülettel kapcsolatban a vagyonkezelővel, a Magyar Nemzeti Vagyonkezelő Zrt.-vel.
    Azon túl, hogy a Műemlékvédelmi ha...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Újraküldve!
  • Sági Katalin elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, hogy jelentsék be újra, hátha egy újabb lökést adhatunk a tárgyalásoknak...
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Mostanában nem jártam arra, de megkérek valakit, hogy nézzen ki a hévablakon. :)
  • Sági Katalin hozzászólt a bejelentéshez.

    Esetleg van azóta változás?
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem megoldatlanra tenni, nem történt semmi.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Kérem, szíveskedjenek érdeklődni, hogy hogyan állnak a tárgyalások. Köszönöm.
  • Mura-Mészáros Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    TIsztelt Admin, ilyenkor lehetne a kérést a Műenlékvédelem felé továbbítani? Mivel a probléma évtizedek óta fennáll, nem hiszem, hogy az egyeztetéseket csak most kezdték volna, félek, hogy az ügy leült...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    A kérdéses fal tisztításához teljes újravakolás szükséges, azonban a Zichy-kastély Műemlékvédelem alatt áll. A felújítással kapcsolatban egyeztetések folynak a Műemlékvédelemmel.

    Wéber Tamás
    közterül...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 1. Mi ez?

  • Járókelő Adminisztrátor elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Mura-Mészáros Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Boglár utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kifakult tábla obszcén graffitivel

    Beküldés ideje:
    Beküldte: E. M.
    Illetékes: III. kerület ÓBKF Óbuda-Békásmegyer Közterület-felügyelet
    Arató Emil tér (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Graffitik az iskola falain

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Járókelő Star
    Illetékes: Észak-Budapesti Tankerületi Központ
    Sarkadi Imre utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére