Megoldott

Elforgatott tábla az Infoparkban

A budapesti Infoparkban a Magyar Tudósok Körútja és a Pázmány Péter sétány délebbi sarkának (az ELTE Déli Tömbje és az Ericsson-os irodaház között) északi oldalán a gyalogátkelőhely melletti oszlopon a gyalogátkelőhely tábla rossz irányba, a járda felé néz a rákanyarodó autóút helyett (Google Utcaképeken 2012-ben még jó volt, 2019-ben már nem). Megpróbáltam, hogy esetleg kézzel vissza tudom-e forgatni, de elég stabilnak tűnt és nem akartam erőltetni, így kérném majd ennek a módosítását (a gyalogátkelőhely másik oldalán hónapokig volt egy kidőlt tábla de az éppen tegnap már fel lett állítva). Köszönöm a segítséget!

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Magyar tudósok körútja

Hozzászólások

  • W Kriszta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Kovács Balázs hozzászólt a bejelentéshez.

    A javítás megtörtént, köszönöm a segítséget!
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés nevét "Elforgatott, rossz irányba néző gyalogátkelőhely tábla az Infoparkban"-ról "Elforgatott tábla az Infoparkban"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A közúti jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Fo
    ...
  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Kovács Balázs bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére