Megoldott

Itt maradt oszlopok

VII Damjanich utca Bajza utca sarkán eon-os felújítás után itt maradt két terelő.
Kérnék elszallitasukat.

Probléma helyszíne
Budapest VII. kerület, Erzsébetváros, Damjanich u. 24

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • VII Gábor hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszi!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • VII Gábor bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Gazos állomás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Csepeli út (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Zavaró sípolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: VII. kerület Erzsébetváros Önkormányzata
    Marek József utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Plakátok

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: Egyéb szervezet
    Bajza utca (VII. kerület, Erzsébetváros)
  Vissza az oldal tetejére