Megoldott

Aszfaltozás maradéka

Aszfaltozás útépítés utáni maradék hulladékok.

Probléma helyszíne
Budapest XV. kerület, Wysocki u. 1

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193
    [cid:image004.jpg@01D82E2E
    ...
  • Rózsa Ábel elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Hálász Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Behorpadt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Budapest Sárfű utca 3. földszint (XV. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidobott ajtó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: S. Edit
    Illetékes: XV. kerület Újpalota Önkormányzata
    Páskomliget utca (XV. kerület)
  Vissza az oldal tetejére