Megoldott

Szegélykő kifordult

A 32-es busz megállójában az egyik szegélykő kifordult a helyéről, le- és felszállásnál balesetveszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Örs vezér tere M+H

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Garami Gáborné hozzászólt a bejelentéshez.

    A szegélyt helyreigazították, köszönöm az intézkedést!
  • Garami Gáborné visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0004333-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00096564

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Köszönjük megkeresését, melyet továbbítottunk a megoldásában illetékes Budapest Közút Zrt.-nek...
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Gáborné bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kerti tó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Otocolobus Manul
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Örs vezér tere M+H (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldásra vár
    2
    Megoldásra vár
    2

    Beszakad járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: BKK Budapesti Közlekedési Központ
    Tuba utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére