Megoldott

Kerékpárútra dőlt fa

FRISSÍTÉS 2022.02.15.:
Üdv. A jelölő pontos helyen van. A kerékpárútra dőlt fa a Kossuth Lajos utca elején van a benzinkúttal szemben, a buszmegállóval egyvonalban, a szikratávíró mögött (ahogyan a képeken is látszik).

https://maps.app.goo.gl/bgZ4buzjffr4qPzR7

-------------

Kérem a kerékpárútra dőlt fa eltávolítását

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Corvin-csomópont

Hozzászólások

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönöm
  • Járókelő Herta lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/1064/1/2022/V1

    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Zöldterület-fenntartási Osztályunk a bejelentésben megjelölt helyszínen található fa kivágását elvégezte.

    Üdvözlettel,

    A
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Járókelő Herta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Dankó Csilla
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00096470 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés leírását "Kérem a kerékpárútra dőlt fa eltávolítását"-ról "FRISSÍTÉS 2022.02.15.: Üdv. A jelölő pontos helyen van. A kerékpárútra dőlt fa a Kossuth Lajos utca elején van a benzinkúttal szemben, a buszmegállóval egyvonalban, a szikratávíró mögött (ahogyan a képeken is látszik). https://maps.app.goo.gl/bgZ4buzjff...

  • Konta Zoltán hozzászólt a bejelentéshez.

    Üdv. A jelölő pontos helyen van. A kerékpárútra dőlt fa a Kossuth Lajos utca elején van a benzinkúttal szemben, a buszmegállóval egyvonalban, a szikratávíró mögött (ahogyan a képeken is látszik).

    https://maps.app.goo.gl/bgZ4buzjffr4qPzR7
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Zoltán,
    Kérjük, kommentben vagy emailben a kerdes@jarokelo.hu címre küldött üzenetben add meg a probléma pontos címét, illetve csatolj olyan kép(ek)et, amelye(ke)n a probléma környezete is kön
    ...
  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Kiegészítésre vár"-ra.

  • Budapesti Közművek FŐKERT válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Járókelő Ügyintéző: Dankó Csilla
    részére

    Tisztelt Járókelő!

    A 00096470 számú bejelentésre az alábbiakról tájékoztatjuk:
    ...
  • Ügykezelő Járókelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Ügykezelő Járókelő megváltoztatta a bejelentés kategóriáját "Kerékpárút"-ról "Parkok és zöldterületek"-ra.

  • Otocolobus Manul hozzászólt a bejelentéshez.

    A közút nem végez parkfenntartást.
  • Járókelő Eszter elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Konta Zoltán bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Sportpálya javítás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Mázoló utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Leszakadt kuka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Kőrösi Sándor utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére