Megoldott

Nem megfelelő szegélyek

Előírásoknak nem megfelelő szegélyek a felújított kerékpárúton.

A belső Egér út mentén nemrég új burkolatot kapott a járda+kerékpárút. (nem mintha pár kisebb hibát leszámítva bármi baja lett volna). Gyakorlatilag az összes kerékpáros átkelőben tönkretették az eddig jó szintbeli csatlakozást az útburkolathoz. 2-4 cm magas szegélyeket építettek, ami járdához megfelelő, de kerékpáros átkelőhöz nem. Kérnénk vissza a szintben csatlakozó szegélyeket, mert ez így színvonalrontás sok pénz befektetésével.
A Bazsalikom utca és a Péterhegyi út csomópontjában is ez a helyzet talán egy szegélyt leszámítva.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Gépész u. 30

Hozzászólások

  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés leírását "A belső Egér út mentén nemrég új burkolatot kapott a járda+kerékpárút. (nem mintha pár kisebb hibát leszámítva bármi baja lett volna). Gyakorlatilag az összes kerékpáros átkelőben tönkretették az eddig jó szintbeli csatlakozást az útburkolathoz. 2-4 cm magas szegélyeket építettek, ami járdához megfelelő, de ker...

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés nevét "Előírásoknak nem megfelelő szegélyek a felújított kerékpárúton."-ról "Nem megfelelő szegélyek"-ra.

  • Tisztelt Ügyfelünk!

    Ügyiratszáma: 6301700/DSOHCSOMU/118408/2022/H

    Ügyfélkapcsolat száma: 100051703659

    Társaságunkhoz érkezett bejelentésüket köszönettel vettük és az alábbi tájékoztatást adjuk:

    A
    ...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő.hu!

    A hibát jeleztük vállalkozónk felé. Javítás folyamatban.

    [eon_e_mail_alairas_840x57px_01 (002)]

    Üdvözlettel

    Gémesi Tamás
    Területfelelős
    Áramhálózati Üzem Buda

    From: Jarokelo
    ...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Gajdov Géza bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére