Megoldott

Veszélyesen elfordult tábla Etele úton is

Szél elforgatta. Érkezési irányból nem is észlelhető.

Probléma helyszíne
Budapest XI. kerület, Újbuda, Etele út 32b

Hozzászólások

  • Szalai Krisztina lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük
  • Zakariás Levente hozzászólt a bejelentéshez.

    Szuper gyors intézkedés, köszönjük!
  • H B L megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Dr Kardos Angelika elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zakariás Levente bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére