Megerősítésre vár

Hiányzó mikromobilitási pont

Tisztelt Illetékes!
A Dózsa György út metróállomásnál nagy igény mutatkozna egy elektromos roller parkolóra (mikromobiltási pontra) a Váci út nyugati oldalán is. Ha valaki ettől a metróállomástól szeretne a Duna irányába rollerezni, jelenleg csak a keleti oldalon tudja felvenni vagy lerakni az eszközt, ez viszont nagyjából kivitelezhetetlen mivel felszíni összeköttetés nincs a két oldal között, az aluljáróba le majd felcipelni egy 15-25 kg-os rollert senki nem fog (arról nem is beszélve hogy semmi szükség az aluljáróban száguldozásra). Igény biztosan lenne a parkolóra, mivel itt lehet a metróról, több troli járatról átszállni MOL bubira is. Kérem, hogy a Mol bubi állomás közelében minél hamarabb jelöljenek ki elektromos roller parkolót!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Dózsa György út

Hozzászólások

  • E. M. visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • BKK Budapesti Közlekedési Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Ügyszám: 0038/0003664-001/2022/0038
    Tárgy: tájékoztatás

    JAROKELO-BUDAPEST-00096337

    Tisztelt Ügyfelünk!

    A BKK köszöni megkeresését. Szakterületünk arról tájékoztatja, hogy a jelzett Bubi gyűjtőállom
    ...
  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    Mivel a roller smkp, átkelhetsz vele a forgalmi sávban, a lámpára.
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: BKK Budapesti Közlekedési Központ

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "BKK Budapesti Közlekedési Központ"-ra.

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Galambtetem

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Népfürdő utca (Árpád híd) (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Döglött állat

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Menyasszony utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Ömlik a víz a járdára, ha esik

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hegedűs Gyula utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére