Megoldott

Hiányzó fényterelők

FRISSÍTÉS 2022.05.10. Bejelentő megjegyzése:
Nincs változás vagy megint letört.
-------------------------------------

Tisztelt BK!

Ismét mindhárom fényterelő hiányzik, kérem pótlását, köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Lámpás u. 29

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Pótolták.
  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. Csepeli út - Lámpás utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zr...
  • Ghira Zsófia elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Ghira Zsófia megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt BK! Ismét mindhárom fényterelő hiányzik, kérem pótlását, köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 2022.05.10. Bejelentő megjegyzése: Nincs változás vagy megint letört. ------------------------------------- Tisztelt BK! Ismét mindhárom fényterelő hiányzik, kérem pótlását, köszönöm!"-ra.

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás vagy megint letört.
  • KG P visszajelzésére vár.

  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Már megint vagy még mindig hiányzik.
  • Ügykezelő Szilvia megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a XXI. Csepeli út - Lámpás utca csomópontban észlelt, hiányzó fényterelőkkel kapcsolatos bejelentését.
    A hiba elhárítását megrendeltük.

    Tisztelettel,

    BUDAPEST KÖZÚT Zr...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • KG P bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére