Megoldott

Sérült burkolat

FRISSÍTÉS: 2022.02.10.
XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza:
"Ezúton tájékoztatjuk, hogy az Ön által megjelölt járda javítása nem Társaságunk illetékessége, tekintettel arra, hogy a jelzett terület nem Önkormányzati tulajdonban van.
Megkeresését köszönjük!"
---------------------
Tisztelt Illetékes!

Áruház előtt a járda sérült, botlásveszélyes, kérem javítását.
Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Csikó stny. 2

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • KG P hozzászólt a bejelentéshez.

    Javították, köszönöm!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: SPAR Magyarország

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Áruház előtt a járda sérült, botlásveszélyes, kérem javítását. Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.02.10. XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza: "Ezúton tájékoztatjuk, hogy az Ön által megjelölt járda javítása nem Társaságunk illetékessége, tekintettel arra, hogy a jelzett terület nem Ö...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXI. kerület Csepeli Városgazda"-ról "SPAR Magyarország"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/931/1/2022/V1
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy az Ön által megjelölt járda javítása nem Társaságunk illetékessége, tekintettel arra, hogy a jelzett terület nem Önkormányza
    ...
  • Önkéntes Ügykezelő elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • KG P bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Beomlott járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Ipoly utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére