Megoldatlan

Fasor vége hiányzik

FRISSÍTÉS 2022.03.24.
FŐKERT válasza:
Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem a FŐKERT Divízió kezelésébe tartozik, ezért a probléma megoldásában nincs illetékessége. Javasoljuk, forduljon a kerületi önkormányzathoz.

----

Tisztelt Illetékes!
Az Árpád híd pesti végénél, a Népfürdő utca magasságában a járdán futó kerékpár út egy néhány tízméteres szakaszon teljesen védtelen a meredek domboldaltól. A Róbert Károly körút Duna és a Váci út közötti szakaszán csupán ez egy egyetlen kis rész van, ami nincs korláttal vagy fasorral elválasztva a kerékpárúttól/járdától. Az itt közlekedőknek jelentősen megnőne a biztonságérzetük, ha itt is néhány fa jelezné az út szélét, nem beszélve a fák egyéb pozitív hozadékairól. Kérem, hogy a térképen is jelzett szakaszra ültessenek fákat, ezzel befejezve a fasor hiányzó szakaszát!
Munkájukat nagyon megköszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Népfürdő utca / Árpád híd

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Török Vazul elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal

  • H B L megváltoztatta a bejelentés leírását "Tisztelt Illetékes! Az Árpád híd pesti végénél, a Népfürdő utca magasságában a járdán futó kerékpár út egy néhány tízméteres szakaszon teljesen védtelen a meredek domboldaltól. A Róbert Károly körút Duna és a Váci út közötti szakaszán csupán ez egy egyetlen kis rész van, ami nincs korláttal vagy fasorral elvála...

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FŐKERT"-ról "XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett terület nem a FŐKERT Divízió kezelésébe tartozik, ezért a probléma megoldásában nincs illetékessége. Javasoljuk, forduljon...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • _ tbodai hozzászólt a bejelentéshez.

    És reméljük nem fehér színű fákat fognak ültetni. :) Amúgy abszolút támogatandó.
  • Török Vazul hozzászólt a bejelentéshez.

    nekem is feltűnt a nyilak ellentétes iránya, remélem, az illetékes tudja majd értelmezni
  • Fónai Kende hozzászólt a bejelentéshez.

    Szerintem ez így is teljesen érthető. :D
  • E. M. hozzászólt a bejelentéshez.

    Valóban, siettem mikor csináltam. Bár kétlem, hogy ez másnak feltűnik és kommentet is ír erről… :))
  • Nagy Márton hozzászólt a bejelentéshez.

    Úgy tűnik, hogy a térképes javaslaton szereplő nyilak fordítva vannak. Hagyományosan a szövegtől kellene a jelölt rész felé mutatniuk.
  • Csanádi György elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • E. M. bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Szobor?

    Beküldés ideje:
    Beküldte: O. Ida
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Hollán Ernő utca (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Gaz - Cserhalom és Mura utca sarka

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerületi Polgármesteri Hivatal
    Meder utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére