Megoldott

Kerékpáros útvonal elbarikádozása a Tétényi fennsíkon

A Tétényi fennsík átvezető útjának (víztorony - Kamaraerdei út) végén, hatalmas földkupaccal elzárták a kijáratot. Bokáig érő sárban, vállra vett bicajjal is alig lehet átmenni az aszfaltos útra. Eddig egy kisebb, ledöngölt "gát" volt, amire könnyűszerrel föl-le lehetett gurulni.
Nem csak kerékpárosok, de kirándulók számára is akadály. Készül itt valami kulturált megoldás, vagy mi az elbarikádozás oka?
Az pozitívum, hogy a barikád előtt a dzsumbujt kitakarították, szélesítették az ösvényt. (a képen látszik)

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Dűlő út

Hozzászólások

  • Worm Imre hozzászólt a bejelentéshez.

    Köszönjük a visszajelzést.
    Mindazonáltal meggyőződésem, hogy lehetett volna egy olyan keskeny (elkerülő) ösvényt - akár a fák között is - kialakítani, amin egy-egy gyalogos v. kerékpáros kulturált mód...
  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a helyszínen kb. 20 évvel ezelőtt alakítottak ki egy hasonló méretű földsáncot. Célja az volt, hogy megakadályozza a Tétényi-fennsík Ter
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FŐKERT

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XXII. kerület Budafok Önkormányzata"-ról "Budapesti Közművek FŐKERT"-ra.

  • Nagy Máté hozzászólt a bejelentéshez.

    Ez lehet az oka a földkupacnak
    1:05-től:
    https://youtu.be/JAxIxhEfo4M?t=65
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelők!

    A bejelentett terület nem önkormányzatunk kezelésében áll.

    Üdvözlettel:

    Koroknyai Tamás
    útellenőr
    [http://budafokteteny.hu/img/logo.png]Budafok-Tétény Budapest XXII. kerületi
    Po...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: XXII. kerület Budafok Önkormányzata

  • Worm Imre bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Bokor a kerékpárúton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Rózsa Ábel
    Illetékes: Budapesti Közművek FŐKERT
    Nagy Lajos király útja (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kidőlt

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlélek tér H (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére