Megerősítésre vár

Kidöntött tábla

Kedves Csapat!
Szeretném kérni az illetékeseket, hogy hozzák rendbe a táblát. Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Bródy Sándor u. 34

Hozzászólások

  • Varga Dóra hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha valaki járna arra és mégerősítené a javítást, az segítség lenne. Köszönöm szépen.
  • Varga Dóra visszajelzésére vár.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A helyreállításra a szükséges intézkedést megtettük, a megvalósulásig szíves türelmét kérjük.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalomtechnikai Iga
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Varga Dóra bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    dudálás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Boldizsár Ákos
    Illetékes: Budapest Közút
    Múzeum körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt oszlop

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Tömő utca (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére