Megoldott

Gyalog- és kerékpárút tábla kidöntve

Hát, kidöntötték.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Erőd u. 11

Hozzászólások

  • Garami Marika lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Kedves Péter!
    Köszönjük a visszajelzést!
    Ezzel segítitek a munkánkat, mert így nyomon tudjuk követni, hogy mi történt, még akkor is, ha az illetékes nem küld újabb állapotjelzést.
    Legyen szebb, bizton...
  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Hurrá, megjavították! Fotóm nincs, de kész. Ott díszelgett ma reggel.
  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    A tábla már tuti nincs ott, de talán újat nem állítottak. Megnézem holnap, ma elsuhantam mellette.
  • Lenkei Péter visszajelzésére vár.

  • Gönczi Ágnes hozzászólt a bejelentéshez.

    Ha már ott vannak, végre a járhatatlan járdát és a tekerésre alkalmatlan bicikliutat is kiegyenesíthetnék némi burkolatcserével, mert a “Hullámzó Balaton” innen kap mindig inspirációt, az tuti. Mi meg...
  • Szalai Krisztina megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A jelzőtábla helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Az illetékes válaszának megoldópontszáma: 4. Mi ez?

  • Lenkei Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Az is lehet, hogy csak kirohadt, és nem állt ellen a szélnek.
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Lenkei Péter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kidőlt jelzőtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Bimbó út (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Balesetes pollerek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szépvölgyi út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Egyirányú utca

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Viktor Kovács
    Illetékes: Budapest Közút
    Felhévízi utca (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére