Megoldott

Lomis tábla a fán

Lomisok rögzítették a fára ezt a vicces táblát. Sörgyár utcában a Bodza és a Lavotta u. között kb. félúton található.

Probléma helyszíne
Budapest X. kerület, Kőbánya, Sörgyár u. 66

Hozzászólások

  • Bíro Norbert hozzászólt a bejelentéshez.

    kamerázva :D Hova fejlődnek már ezek a morék :D :D :D :D
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Csanádi György hozzászólt a bejelentéshez.

    Elvitték, köszönöm
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: X. kerület Kőbánya Önkormányzata

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "X. kerület Kőbánya Önkormányzata"-ra.

  • Csanádi György bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    elhullott galamb

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Hatház utca (X. kerület, Kőbánya)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Csúfsággá vált tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sz. V.
    Illetékes: X. kerület Kőbánya Önkormányzata
    Újhegyi sétány (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére