Megoldott

Egyenetlen parkoló

A közeli fa gyökerei felnyomhatták a gyeprács kövét, az autók kerekére veszélyes.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Tahi u. 32

Hozzászólások

  • Rózsa Ábel lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Kasnyik Ádám hozzászólt a bejelentéshez.

    Koszonom, a javitas megtortent!
  • Reith Péter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XIII. kerület Közterület-felügyelet válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett helyszínen a Közszolgáltató Zrt. a parkoló javítását 02.28. napjáig elvégzi.

    Köszönöm, hogy segíti munkánkat.

    Karácsonyi Magdolna
    aljegyző
    POLGÁRMESTERI HI
    ...
  • Nagy Zita elküldte az ügyet az illetékesnek: XIII. kerület Közterület-felügyelet

  • Kasnyik Ádám bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Medicover mögött járdán parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Váci út (XIII. kerület)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIII. kerület Közterület-felügyelet
    Thurzó utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére