Megoldatlan

Közmű tábla nincs rögzítve

1025 Bp. Törökvész út 77. szám kerítésénél több közmű-tábla is a kerítésre van fektetve, de nincs rögzítve. Az sem világos, hogy egyáltalán helyileg ide valók-e, illetve, hogy még van-e rájuk szükség. A színéből ítélve talán gázvezetékhez tartoztak...

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 77

Hozzászólások

  • Garami Mária lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

    A tábla eltűnt, MVM a pótlását nem tervezi.
  • Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    Közmű tábla nincs rögzítve - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.hu

    Munkatársaink a hel
    ...
  • Pakot Reni megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Munkatársak!

    Küldöm az MVM Ügyfél-kommunikációs Osztály válaszát az alábbi bejelentésre:

    Közmű tábla nincs rögzítve - Járókelő.hu. Ha megosztod, megoldod. - Jarokelo.hu

    A bejelentésben sze
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: MVM Főgáz Földgázhálózati Kft.

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    8
    Megoldott
    8

    Lódarázs fészek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Deák Ferenc utca (II. kerület)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Kupakgyűjtő szív használata

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: II. kerületi Városfejlesztő Zrt.
    Pasaréti út (II. kerület)
  Vissza az oldal tetejére