Válaszra vár

Oszlopon lévő elosztó doboz fedele hiányzik

FRISSÍTÉS: 2022.02.08.
BDK válasza:
"Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik."

-----------------------------------------------
FRISSÍTÉS: 2022.02.02. Magyar Telekom válasza:
"Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem."
---------------
1025 Bp. Zuhany u. 2-nél, a sarkon lévő villanyoszlopon van egy elektromos elosztó doboz, aminek hiányzik a fedele. Ha már felmegy oda valaki megjavítani, akkor kedves lenne, ha az oszloptól néhány méterre a kábelre dobott flakonokat is leszedné. Köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Törökvész út 65a

Hozzászólások

  • Olah Peter hozzászólt a bejelentéshez.

    Sajnos azóta sincs előrelépés.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Ügyfelünk!

    Ezúton értesítjük, hogy a info@aram.eon.hu címre küldött elektronikus levele sikeresen megérkezett.
    Tájékoztatjuk, hogy az írásbeli megkeresések feldolgozása folyamatos. Mindent m...
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: E.ON

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "FRISSÍTÉS: 2022.02.02. Magyar Telekom válasza: "Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem." --------------- 1025 Bp. Zuhany u. 2-nél, a sarkon lévő villanyoszlopon van egy elektromos elosztó doboz, aminek hiányzik a fedele. Ha már felmegy oda valaki megjavítani, akkor kedves lenne, ha az oszloptól néhány méterre a kábelre ...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ról "E.ON"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönjük a bejelentését. Tájékoztatjuk, hogy a jelzett címen a hiba nem a BDK Kft. illetékességébe tartozik.
    Engedje meg, hogy tájékoztassuk arról, hogy közvetlenül is van mód hi
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft.

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés leírását "1025 Bp. Zuhany u. 2-nél, a sarkon lévő villanyoszlopon van egy elektromos elosztó doboz, aminek hiányzik a fedele. Ha már felmegy oda valaki megjavítani, akkor kedves lenne, ha az oszloptól néhány méterre a kábelre dobott flakonokat is leszedné. Köszönöm."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.02.02. Magyar Telekom válasza: "Nem Magyar Te...

  • Pál András megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Magyar Telekom"-ról "BDK Budapesti Dísz-és Közvilágítási Kft."-ra.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Nem Magyar Telekom tulajdonú hálózati elem.
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Sercegés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Tárogató út (II. kerület)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Beszakadt aknafedél

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: E.ON
    Venyige utca (X. kerület, Kőbánya)
  Vissza az oldal tetejére