Megoldott

Távközlési doboz nincs megfelelően rögzítve

1026 Bp. Endrődi Sándor u. 75/A előtt oszlopcserét követően nem rögzítették megfelelően a Digi elosztó dobozát.

Probléma helyszíne
Budapest II. kerület, Endrődi Sándor u. 75a

Hozzászólások

  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • DIGI válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő,

    A területileg illetékes kollégák orvosolták a címen a problémát.

    Köszönjük az együttműködésüket!

    Tisztelettel:

    ---------------------------

    *Vér Tamás*

    Műszaki Support Műszakve
    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: DIGI

  • Olah Peter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Összefirkálták :)

    Beküldés ideje:
    Beküldte: JKV Zrt.
    Illetékes: DIGI
    Béke tér (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    2
    Válaszra vár
    2

    Közműakna-fedél sérült

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Baross utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Válaszra vár
    3
    Válaszra vár
    3

    Széttört beton

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: DIGI
    Cirmos sétány (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére