Megoldott

Rossz állapotú fedél és keret

Anonim Járókelő

XX.Átlós utca 92 elött a Telekom fedel és kerete rossz állapotban van. Kérem javítani. Köszönöm

Probléma helyszíne
Budapest XX. kerület, Pesterzsébet, Átlós u. 92

Hozzászólások

  • Németh Zs. hozzászólt a bejelentéshez.

    A javított fedél:
  • Gál Miklós lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Magyar Telekomverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Javítás megtörtént.
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Kedves Bejelentő!
    Sajnáljuk, hogy problémát tapasztaltál szolgáltatásainkban, elnézésedet kérjük. Tájékoztatunk, hogy az általad tett bejelentésre vonatkozó információkat hibakezelő rends
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: Magyar Telekom

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    .
  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Telefon fülke

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Magyar Telekom
    Ady Endre utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Lógó vezeték

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Németh Zs.
    Illetékes: Magyar Telekom
    Rezeda utca (XX. kerület, Pesterzsébet)
  Vissza az oldal tetejére