Megoldott

Ferde, kidőlt oszlop, rossz irányba néz a tábla

A képen látható táblák teljesen rossz irányba néznek, ki van dőlve az oszlop.
Helyszín a XIII. kerület, Szegedi utca/Hajdú utca kereszteződése.
Kérnénk a cseréjét vagy javítását.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, 1323-Hajdú utca - Szegedi út

Hozzászólások

  • Ghira Zsófia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Zvolenszki Benjámin hozzászólt a bejelentéshez.

    Helyreállítva :) Köszönjük.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A jelzőtáblák helyreállítására a szükséges intézkedést megtettük, szíves türelmét kérjük a megvalósulásig.

    Üdvözlettel:

    BUDAPEST KÖZÚT Zrt.
    Forgalom
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Zvolenszki Benjámin bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére