Megoldatlan

Szemét, de több hetes

FRISSÍTÉS: 2022.02.08.
Zuglói Önkormányzat válaszából:
"Beadványát hatóságom a Pest Megyei Kormányhivatal Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Bányafelügyeleti Főosztályához, mint hatáskörrel és illetékességgel rendelkező hatóság részére áttette. "

------------------------------
Zuglóban a Kerepesi úti járda a Hungária körút sarkánál. Sosincs takarítva, nem túlzok!

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Kerepesi út 24

Hozzászólások

  • Az adminisztrátor lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Nem érkezett válasz az illetékestől.

  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Zuglóban a Kerepesi úti járda a Hungária körút sarkánál. Sosincs takarítva, nem túlzok!"-ról "FRISSÍTÉS: 2022.02.08. Zuglói Önkormányzat válaszából: "Beadványát hatóságom a Pest Megyei Kormányhivatal Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Bányafelügyeleti Főosztályához, mint hatáskörrel és illetékességg...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ról "PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Közhasznú Egyesület!

    A Zuglói Polgármesteri Hivatalba érkezett beadványára válaszul, a csatolt mellékletben küldöm a tájékoztatást.

    Üdvözlettel:

    Magyar Szilvia
    környezetvédelmi üg...
  • Ügykezelő Áron elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zugló Önkormányzata

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapesti Közművek FKF"-ról "XIV. kerület Zugló Önkormányzata"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!
    Köszönjük megkeresését.
    Tájékoztatjuk, hogy a bejelentett járdaszakasz ingatlanhoz csatlakozik, ezért Budapest Főváros Közgyűlésének 48/1994. (VIII.1.) Főv. Kgy. rendelete értelméb
    ...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapesti Közművek FKF

  • Simon Henriette bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Szeméthegyek

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Hajtsár út (XIV. kerület, Zugló)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Az erdőben rengeteg szemét van!!!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Baross utca (XVII. kerület, Rákosmente)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Elhanyagolt járda

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: PMKH Körny.véd., Term.véd., Hull.gazd. és Bányafelügy. Főosztály
    Könyves Kálmán körút (VIII. kerület, Józsefváros)
  Vissza az oldal tetejére