Megoldott

Eltört csemetekarám Bosnyák u. 9/c. előtt

Eltört csemetekarám Bosnyák u. 9/c. előtt. Kérjük a védelem pótlását.

Probléma helyszíne
Budapest XIV. kerület, Zugló, Bosnyák u 12

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük a visszajelzést!
  • Varga Eszter hozzászólt a bejelentéshez.

    A támrúd cseréje megtörtént, köszönjük! A bejelentés lezárható.
  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Tájékoztatjuk, hogy a XIV. kerület Bosnyák u. 9/b. szám előtti törött támrúd
    cseréjét elvégeztetjük.

    A munka teljesítéséig szíves türelmét kérjük!
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XIV. kerület Zuglói Városgazdálkodási Közszolgáltató Zrt.

  • Varga Eszter bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére