Megoldásra vár

kőrakás

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS: 2022.02.08.
Újpalota Önkormányzat válaszából:
Jelzett útszakasz a Budapest Közút kezelésében áll.

----------------------------
Kedves Címzett!

A XV. és a XVI. kerület kereszteződésében a Marcell utca és a Rákospalotai határút szélén nagy mennyiségű kőrakás van. Állítólag a XV. kerülethez tartozik, de fizikailag a XVI. kerületben van.

Probléma helyszíne
Budapest XVI. kerület, Marcell u. 6

Hozzászólások

  • B Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • Garami Mária elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés leírását "Kedves Címzett! A XV. és a XVI. kerület kereszteződésében a Marcell utca és a Rákospalotai határút szélén nagy mennyiségű kőrakás van. Állítólag a XV. kerülethez tartozik, de fizikailag a XVI. kerületben van."-ról "FRISSÍTÉS: 2022.02.08. Újpalota Önkormányzat válaszából: Jelzett útszakasz a Budapest Közút ke...

  • Garami Mária megváltoztatta a bejelentés illetékesét "XV. kerület Újpalota Önkormányzata"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • XV. kerület Újpalota Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Városgazdálkodási Főosztály
    Budapest Főváros XV. kerületi Polgármesteri Hivatal
    H-1153 BUDAPEST, Bocskai utca 1-3.
    E-mail: varosgazdalkodas@bpxv.hu
    Telefon: +36 1 305 3193

    ------------------------...
  • Pál András elküldte az ügyet az illetékesnek: XV. kerület Újpalota Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    KRESZ tábla kidöntve

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Ádám Kiss
    Illetékes: Budapest Közút
    Szentlőrinci úti lakótelep (XXIII. kerület, Soroksár)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Rossz vizelvezetés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Halász Áron
    Illetékes: Budapest Közút
    Pap Károly utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére