Válaszra vár

szabálytalan parkolás

Anonim Járókelő

Valaki érezze már cikinek, hogy a Csörsz utcában ez egy sztendert állapot.

A közútkezelő szerint hiába rendszeres a jelenség, az út kialakítása jó.
A közterület felügyelet a füle botját sem mozgatja, nem is válaszol.
A kerületi illetékesek ingerküszöbét szintén nem éri el a dolog. Főleg így választások előtt nem várható a csekkek kiosztása. Akkor mégis kinek kéne lépni?

A legtöbb esetben a szabálytalan parkolásra a magyarázat, hogy már csak így lehetett megállni. A MOM Parkban mindig van szabad parkoló, szóval a helyhiány se lehet magyarázat.

Ha ennyi süket fül és passzivitás után esetleg letörik néhány visszapillantó vagy néhány új karc kerül a kocsikra, akkor rögtön tudnák, hogy hol vannak a térfigyelők és hová kéne kijárni néha ellenőrizni?

Probléma helyszíne
Budapest XII. kerület, Hegyvidék, Csörsz u. 35

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Március 9-én is megjött a sablon. A rendészet meg ugyanúgy kérdés nélkül fog elmenni az ilyen mellett.
    Elképesztő és érthetetlen. Amellett megengedhetetlen, a környék tele van parkolóval. Van a Sirály...
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Köszönettel megkaptuk bejelentését, melyet továbbítottam a Hegyvidéki Rendészetnek.

    Üdvözlettel:

    Szabó Krisztina
    Kommunikációs vezető

    Budapest Főváros XII. kerület
    Hegyvidéki Ö
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Itt is csak a szokásos. A rendészet nem válaszolt, mintha kerületileg lenne tiltva a kommunikációjuk. És szépen lehet menni a kifárasztásra. Elképesztő ami ebben az utcában megy.
  • Horváth Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Nevetséges az egész.... Non-stop ügyelet. Non-stop az utcában járőröző közteres is legyen. Csak egy hónapig!
  • Járókelő Ügykezelőverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Kedves Bejelentő!
    Tapasztalataink alapján, folyamatban lévő szabálytalan parkolás esetén a legtöbbször az azonnali helyszíni fellépés a legcélravezetőbb, ezért arra kérünk, hogyha legközelebb észlels
    ...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Beparkolt BKK buszmegálló

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Fodor utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Csörsz utca - szabálytalan parkolás

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XII. kerületi Hegyvidéki Rendészet
    Csörsz utca (XII. kerület, Hegyvidék)
  Vissza az oldal tetejére