Megoldott

Szemét a bokor körül

Anonim Járókelő

Kérem szedjék össze a szemetet! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula u. 13

Hozzászólások

  • Ügykezelő Szilvia lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Köszönjük!
  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00095624 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a jelzett szemét összeszedését elintéztük a Juhász Gyula utcában.

    Észrevételét köszönjük!

    Tisztelettel,

    Óbuda-...
  • Járókelő Zsófi elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére