Megerősítésre vár

Visszatérő kátyú

Anonim Járókelő

Buszmegálló előtti - Moncsi ABC magasságában illetve 7es út irányába (út közepén) 1-1 kátyú ismét kialakult.
Előbbi visszatérő, tavalyi javítás nem bírta sokáig, besullyed alatta a talaj. Utóbbit pedig nem is értem miért nem veszik észre és csinálják meg, amikor ott elhaladnak egy javítás kapcsán, mert szembetűnő.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Szabadkai u. 4b

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    https://maps.app.goo.gl/2tZK1xPbYrL9CN458
    Szabadkai 16 előtt is rendszeresen előjövő kátyú van, egybe vehetnék a kettő javítását! Ezt is jeleztem, de nem megy egyszerre két dolog kijavítása egy helyen...
  • Pál András megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Üdvözlettel:

    [Leírás: Budapest közút]
    Útfenntartási Főosztály
  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsolya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Leányka utca (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Pocsolya

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Sleepy Claus
    Illetékes: Budapest Közút
    Savoyai Jenő tér (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  Vissza az oldal tetejére