Megoldatlan

Elhagyott, sérült jármű

Kedves Hölgyem/Uram!

Az Üllői út 257. Szám előtti elhagyott autó elszállítását szeretném kérni.

Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest XIX. kerület, Kispest, Üllői út 257

Hozzászólások

  • Kövér Blanka lezárta a bejelentést Megoldatlan eredménnyel. Oka: Megoldhatatlan.

  • XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Admin!

    A jarokelo.hu oldalról a rendeszet@hivatal.kispest.hu címre 2022. január 28-án érkezett a 95604. számú bejelentés vélhetően üzemképtelen gépjárműre. A Kispesti Rendészeti Központ munk
    ...
  • B Anna elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Elfelejtett? Autó a parkolóban

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Jáhn Ferenc utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldott
    1
    Megoldott
    1

    Rendszám nélküli autó

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
  • Megoldatlan
    1
    Megoldatlan
    1

    Régóta mozdulatlan szgk

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XIX. kerület Kispesti Rendészeti Központ
    Vas Gereben utca (XIX. kerület, Kispest)
  Vissza az oldal tetejére