Megoldásra vár

Láthatatlan tábla

Anonim Járókelő

Budapest 13. kerületében a Váci útról az Árboc utcára kanyarodva, a Volán busz végállomásnál a buszok mellett nem lehet személygépjárművel végig haladni, amit egy olyan behajtani tilos tábla jelez, amit több korábban elhelyezett tábla (3 oszlopon 5-6 egyéb tábla) teljesen kitakar. Mire a tábla láthatóvá válik, már nem lehet szabályosan más irányba menni.

Továbbá megtévesztő, hogy a megfelelő sáv választása parkolóházba való behajtást sugall, ami igaz is, azonban azon keresztül lehet csak az Esztergomi úthoz elérni.

Itt rendszeresen büntetik végig az autósokat, KRESZ szerint szabályosan, azonban a valóságban kivédhetetlen és rosszul jelölt táblák miatt.

Probléma helyszíne
Budapest XIII. kerület, Göncz Árpád városközpont M

Hozzászólások

  • Önkéntes Ügykezelő megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    A XIII. kerületi Árbóc utcánál található behajtási probléma megoldása érdekében Társaságunk úttest szélét jelző burkolati jeleket fog létesíteni, ami további tájékoztatást ad a gé
    ...
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • H B L megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kopott felfestés

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Kárpát utca (XIII. kerület)
  Vissza az oldal tetejére