Megoldott

Hiányzó jelzőtáblák

Anonim Járókelő

Tűzcsap és tűzcsap előtti tolózár jelzőtáblái hiányoznak. Kérem pótlását, köszönöm.

Probléma helyszíne
Budapest XXII. kerület, Budafok-Tétény, Magasház u. 2

Hozzászólások

  • M. V. Klára lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Szerkesztőség! Tisztelt Hibabejelentő!
    Köszönettel vettük 95599 számú bejelentésüket, mellyel kapcsolatban tájékoztatjuk Önöket, hogy a bejelentésben jelzett helyen, a Budapest XXII.
    ...
  • Bánkuti Béla hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs változás.
  • Pakot Reni elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • W Kriszta elküldte az ügyet az illetékesnek: Fővárosi Vízművek

  • W Kriszta megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Fővárosi Vízművek"-ra.

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Megsüllyedt út

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Pál András
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Honfoglalás út (XXII. kerület, Budafok-Tétény)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Folyik a víz!

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Benkovits Jozsef
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Óceánárok utca (IV. kerület, Újpest)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó tábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Fővárosi Vízművek
    Tihanyi utca
  Vissza az oldal tetejére