Megoldásra vár

Édes kis hiba

Anonim Járókelő

FRISSÍTÉS 2022.01.28.

Bejelentő hozzászólása:
"Van még bőven.... A bődületes marhaságot válaszoltak. A sarkon nem mutathat olyan irányba a nyíl amerre nem folytatódik az utca. Szerintem. Sarkokon, mint a mellékelt képek is muatják ez a szabály nem érvényes. Innen tudja a járókelő, hogy az utca nem folytatódik, ne keresse a sarok után a címet. Ha folytatódik, akkor pedig a folytatás irányába mutat, tehát látja a járókelő, hogy erre megy tovább a címzés. Tehát nem megoldott. Kétem újra megküldeni szíveskedjetek! Kérem a tábla javítását! Köszönöm!!"
- fotók a hozzászólások között

---

Az Édes utca egyik végén van egy kis gond az utcatábla számozásával. A nyilak nem éppen a helyes irányban állnak (a számozás stimmel). Az utca másik végén teljesen jók a táblák. A rossz nyilak és számok matricázva vannak. Lehet valaki viccelt, vagy rosszul lettek legyártva? Kérem javítsák ki! Köszönöm!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Édes u. 11

Hozzászólások

  • Járókelő Eszter megváltoztatta a bejelentés állapotát "Megerősítésre vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Nincs valtozás
  • Anonim Járókelő visszajelzésére vár.

  • Ügykezelő Áron megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    Egyeztettünk a táblák ügyében, melynek eredményeként azok javítását megrendeltük. A téves tájékoztatásért elnézést kérünk.

    Tisztelettel,
    Marosvölgyi Csilla
    ügyfélkapcsol
    ...
  • g g elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • g g megváltoztatta a bejelentés leírását "Az Édes utca egyik végén van egy kis gond az utcatábla számozásával. A nyilak nem éppen a helyes irányban állnak (a számozás stimmel). Az utca másik végén teljesen jók a táblák. A rossz nyilak és számok matricázva vannak. Lehet valaki viccelt, vagy rosszul lettek legyártva? Kérem javítsák ki! Köszönöm!"-ról "FRISSÍTÉS 20...

  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Van még bőven.... A bődületes marhaságot válaszoltak. A sarkon nem mutathat olyan irányba a nyíl amerre nem folytatódik az utca. Szerintem. Sarkokon, mint a mellékelt képek is muatják ez a szabály nem...
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Akkor ezeket is jó lenne javítani... Bejelentsem egyesével?
  • Anonim Járókelő hozzászólt a bejelentéshez.

    Jó pár ellenpélda a van rá a környező utcákban. Majd beküldöm, hogy javítsák ki azokat. Mindegy, muatsson a nyil a nem létező irányba... "Előre megyünk, nem hátra!?"
  • Pál András lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

  • III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Bejelentő!

    Az Ön által jelzett utcanévtáblán a nyíl teljesen jó irányba mutat, mert mindig a nagyobb számozás felé kell tartania.

    Köszönettel:
    Illés Katalin
    ügyfélkapcsolati munkatárs
    III.
    ...
  • Járókelő Herta elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Anonim Járókelő bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Montevideó utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Megoldásra vár
    1
    Megoldásra vár
    1

    Hiányzó utcanévtábla

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Csalma utca (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  • Válaszra vár
    1
    Válaszra vár
    1

    Reklám közlekedési táblán

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata
    Királyok útja (III. kerület, Óbuda-Békásmegyer)
  Vissza az oldal tetejére