Megerősítésre vár

Ruhák a fán

Kérem szedjék le a fáról a ruhákat! Köszönöm szépen!

Probléma helyszíne
Budapest III. kerület, Óbuda-Békásmegyer, Juhász Gyula utca 6. földszint

Hozzászólások

  • Járókelő Patrik visszajelzésére vár.

  • Kövér Blanka megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.


    Tisztelt Járókelő Egyesület!

    A 00095564 számú levelére válaszolva tájékoztatjuk, hogy a bejelentését haladéktalanul rögzítettük és a fán fennakadt ruhák leszedésével megbíztuk szerződött partnerünk...
  • Járókelő Patrik hozzászólt a bejelentéshez.

    Csodás...
  • F. Péter hozzászólt a bejelentéshez.

    Havi rendszerességgel dobálja rá az egyik lakó. :(
  • S Dominik elküldte az ügyet az illetékesnek: III. kerület Óbuda-Békásmegyer Önkormányzata

  • Járókelő Patrik bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére