Megerősítésre vár

felpúposodott aszfalt a parkolóban

Bp. XXI. Ady Endre út/Védgát u. buszmegálló melletti parkoló részén valószínűleg egy fa gyökere felgyűrte az aszfaltot. Ezen már több autó alja csapódott, illetve volt hogy kerékpáros/gyalogos esett el miatta. Balesetveszélyes, kérjük a biztonságos helyreállitását az említett résznek.

Probléma helyszíne
Budapest XXI. kerület, Csepel, Védgát utca

Mapillary

Mi az a Mapillary?
Fotózd be az egész utcát Mapillaryvel
Ehhez a bejelentéshez nem találtunk közeli utcaképet. Töltsd le a telefonodra a Mapillary utcakép-készítő alkalmazást, készíts nekünk a helyszínről új utcaképeket, és a Járókelőn beágyazzuk őket a kátyúbejelentések alá.
Irány a Mapillary

Hozzászólások

  • Járókelő I visszajelzésére vár.

  • B Anna megváltoztatta a bejelentés állapotát "Válaszra vár"-ról "Megoldásra vár"-ra.

  • XXI. kerület Csepeli Városgazda válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Iktatószám: 1/716/1/2022/V4
    Tisztelt Bejelentő!

    Ezúton tájékoztatjuk, hogy Útépítési Csoportunk nyilvántartásba vette a bejelentésben megjelölt úthiba javítását, melyet kapacitásuk függvényében beüte
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: XXI. kerület Csepeli Városgazda

  • Járókelő I bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  • Megoldott
    2
    Megoldott
    2

    Egyre növekvő méretű úthibák

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: XXI. kerület Csepeli Városgazda
    Erdősor utca (XXI. kerület, Csepel)
  • Válaszra vár
    0
    Válaszra vár
    0

    Kezdődő útbeszakadás.

    Beküldés ideje:
    Beküldte: Anonim Járókelő
    Illetékes: Budapest Közút
    Szebeni utca (XXI. kerület, Csepel)
  Vissza az oldal tetejére