Megoldott

Kerítés elfoglalja a járdát

A Leonardo da Vinci utca Corvin sétány és Tömő utca közötti része épült építési munkák miatt le van zárva a gépkocsi forgalom elől. Az építési területet a járdától egy mobil kerítés választja el. Ez a mobil kerítés az idők során egyre beljebb került a járdára, bizonyos szakaszokon már majdnem a felét elfoglalja. Ez azért is problémás, mert a járda közepén található egy tűzcsap (!!!), ami miatt egyébként is kevés helye van a gyalogos közlekedésnek (babakocsival, kerekesszékkel elég nagy kihívás ott elhaladni) . Jó lenne ha a kerítés vissza kerülne a járda szélére.

Probléma helyszíne
Budapest VIII. kerület, Józsefváros, Leonardo da Vinci utca 35

Hozzászólások

  • Pakot Reni lezárta a bejelentést Megoldott eredménnyel.

    Az illetékes válasza alapján.
  • Józsefvárosi Közterület-felügyeletverified-profile hozzászólt a bejelentéshez.

    Tisztelt Bejelentő!

    Felszólítottuk a kivitelezőt, hogy csak a közterülethasználati hozzájárulásban engedélyezett területet használja, aminek eleget tett.

    Bejelentését megköszönve,

    Tisztelettel:

    ...
  • Gál Miklós elküldte az ügyet az illetékesnek: VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet

  • Gál Miklós megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Budapest Közút"-ról "VIII. kerület Józsefvárosi Közterület-felügyelet"-ra.

  • Az illetékes válasza megérkezett az üggyel kapcsolatban.

    Tisztelt Járókelő Egyesület!
    Tisztelt Bejelentő!

    A bejelentéssel kapcsolatban Részvénytársaságunk nem illetékes.
    A közterület-foglalás elkorlátozása a kivitelező feladata, melynek ellenőrzésére a ren
    ...
  • Fónai Kende elküldte az ügyet az illetékesnek: Budapest Közút

  • Fónai Kende megváltoztatta a bejelentés illetékesét "Az illetékes"-ról "Budapest Közút"-ra.

  • . kekszilva bejelentette az ügyet.

Hasonló bejelentések

  Vissza az oldal tetejére